Четвер, 19.09.2019, 08:43
Відділ освіти, молоді та спорту Кіровоградської райдержад...
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Останні матеріали
[22.08.2019]
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (3) 
[22.08.2019]
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (1) 
[22.08.2019]
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (2) 
[22.08.2019]
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту КРДА від 04.07.2019 року №98-аг) 
[04.03.2019]
Виконання кошторису за 2018 рік з урахуванням змін (Червоноярський НВК) 
[04.03.2019]
Виконання кошторису за 2018 рік з урахуванням змін (Созонівський НВК) 
[04.03.2019]
Виконання кошторису за 2018 рік з урахуванням змін (Олено-Косогорівська філія) 
[04.03.2019]
Виконання кошторису за 2018 рік з урахуванням змін (Могутненський НВК) 
Статті
[29.11.2017]
Графік ЗНО-2018
[25.10.2013]
Виховуємо вдячних та турботливих нащадків
[23.09.2013]
Освітні округи
[23.09.2013]
Про роботу освітніх округів Кіровоградського району
[23.09.2013]
Про роботу опорних навчальних закладів району
[20.09.2013]
Порядок проходження медогляду учнями ЗОШ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 26 27 28 29 30 31 »

21 листопада 2014 року на базі Веселівського НВК відбулося ІІ засідання районного методичного об’єднання вчителів російської мови та світової літератури з проблеми: «Диференційоване навчання – ефективний спосіб здійснення індивідуального підходу до організації навчальної діяльності на уроках світової літера ... Читати далі »

Категория: Новини |


18 листопада 2014 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Кіровоградської райдержадміністрації відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Метою конкурсу було вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Гр ... Читати далі »

Категория: Новини |


ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ – В ІМ’Я ЖИВИХ

На виконання Указу Президента України від 13 листопада 2014 року №872 в Україні встановлено свято – День Гідності та Свободи, що відзначатиметься щорічно 21 листопада. У Високобайрацькому навчально-виховному комплексі це свято відзначили проведенням конкурсу на краще читанн ... Читати далі »

Категория: Новини |


Засідання авторської Школи

20 листопада 2014 року відбулося засідання авторської Школи заступника директора з навчально-виховної роботи Мартиненко В.В.. Школа працює над проблемою «Пошуки оптимальної моделі методичної роботи з педагогічними кадрами».

... Читати далі »

Категория: Новини |


Нарада ЗДНВР

20 листопада 2014 року відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи. Були розглянуті наступні питання:

... Читати далі »

Категория: Новини |


Зустріч з воїном АТО

18 листопада в Кіровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів та педагогічного колективу з випускником школи, бійцем 30-ї окремої механізованої бригади Новгород - Волинська, Нестеровим Максимом, який приїхав додому в коротку відпустку із зони АТО.

... Читати далі »
Категория: Новини |


Участь у навчально-методичному семінарі

18 листопада 2014 року вчителі історії Кіровоградського району: Окулов О.В. (Катеринівська ЗШ І-ІІІ ступенів), Мазурік А.М. (Вишняківська ЗШ), Смутко С.П. (Соколівська ЗШ І-ІІІ ступенів), Гордієнко О.М. (Клинцівська ЗШ ), Грінченко В.В. (Високобайрацький НВК), Буряк ... Читати далі »

Категория: Новини |


Використання міжпредметних зв’язків на уроці

13 листопада 2014 року на базі Івано-Благодатненського НВК був проведений районний бінарний семінар-практикум вчителів інформатики та географії з теми: «Інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу – необхідна умова забезпечення якісного навчання ... Читати далі »

Категория: Новини |

16 листопада 2014 року на базі Первозванівської ЗШ І-ІІІ ступенів було проведено ІІ районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії. 45 учнів із 8-11 класів 28 загальноосвітніх навчальних закладів району взяли участь в олімпіаді, з них: 13 учнів 8-х класів, 19 учнів 9-х класів, 10 учнів 10-х класів, 3 учні 11 ... Читати далі »

Категория: Новини |


Засідання Школи формування лідерів

13 листопада 2014 року в рамках обласної Школи молодого керівника (керівник Трубіна В.Г., методист обласного навчально-методичного центру освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломн ... Читати далі »

Категория: Новини |


11 листопада 2014 року на базі Великосеверинівської ЗШ І-ІІІ ст. відбулося ІІ засідання РМО вчителів української мови та літератури Кіровоградського району з проблеми: «Упровадження технології педагогічного проектування з метою формування предметних компетенцій учнів на уроках української мови та літерату ... Читати далі »

Категория: Новини |


Х Всеукраїнський турнір юних географів

В рамках проведення Х Всеукраїнського турніру юних географів 28 жовтня 2014 року заступник начальника відділу освіти Сторчаус В.С., завідувач районним методичним кабінетом Смоліна О.С., разом з працівниками комунального закладу «Кіровоградський інститут післядипломно ... Читати далі »

Категория: Новини |


09 листопада 2014 року на базі Созонівського НВК було проведено ІІ районний етап Всеукраїнської олімпіади з історії. 47 учнів із 8-11 класів 28 загальноосвітніх навчальних закладів району взяли участь в олімпіаді, з них: 11 учнів 8-х класів, 18 учнів 9-х кл ... Читати далі »

Категория: Новини |


«Учитель року-2015» в номінації «Класний керівник»: районний (заочний) етап

06 листопада 2014 року на базі районного методичного кабінету було проведено І районний (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015» в номінації «Класний керівник». ... Читати далі »

Категория: Новини |

     05 листопада 2014 року на базі Великосеверинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання районної школи фахового росту вчителів хімії та біології Кіровоградського району під керівництвом вчителя даного навчального закладу Маломуж Галини Олександрівни. 

      На засідання зібралися сім молодих педагогів природничого циклу зі стажем роботи від кількох місяців до тр ... Читати далі »

Категория: Новини |


Все починається з діагностики

Першого листопада 2014 року зі слухачами курсів підвищення кваліфікації Кіровоградського інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, вчителями математики, своїм досвідом поділилися учасники творчої групи РМО вчителів математики Кіровоградського району ... Читати далі »

Категория: Новини |


Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитись над тим, як підтримати інтерес молодших школярів до навчання. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.

... Читати далі »

Категория: Новини |


100-річчя від Дня народження С.Г.Максютіна

29 жовтня 2014 року в Созонівському НВК пройшли урочистості, присвячені 100-річчю від Дня народження колишнього директора школи, заслуженого вчителя України, Кавалера Ордена Леніна та багатьох бойових трудових нагород Максютіна Сергія Григоровича, який протягом 35 ... Читати далі »

Категория: Новини |


Про відзначення 70-ої річниці вигнання нацистських окупантів з України

Відповідно до листа відділу освіти Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області «Про відзначення 70-ої річниці вигнання нацистських окупантів з України», з метою національно-патріотичного вихован ... Читати далі »

Категория: Новини |


Вічно в пам’яті народній слава подвигу живе

Запалімо свічку Пам’яті, Хай горить і не згаса. Завдяки відважним подвигам, Квітнуть миром небеса.

... Читати далі »

Категория: Новини |


«Тепло наших сердець — воїнам АТО»

У Первозванівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів протягом вересня-жовтня проходила доброчинна акція «Тепло наших сердець — воїнам АТО», в ході якої учні з учителями провели ярмарки, а на зібрані кошти (1173 гривні) закупили 120 пар теплих шкарпеток для солдатів, ... Читати далі »

Категория: Новини |


Засідання районного методоб’єднання шкільних бібліотекарів

17 жовтня 2014 року відбулося ІІ засідання районного методоб’єднання шкільних бібліотекарів Кіровоградського району з проблеми: «Сучасні освітні технології як засіб організації ефективного бібліотечного обслуговування». ... Читати далі »

Категория: Новини |


День Цивільного Захисту

На виконання наказу начальника відділу освіти Кіровоградської районної державної адміністрації «Про проведення районного Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Захист людини у надзвичайних ситуаціях», з метою формування в учнів навичок свідомого та обов’язкового виконання пр ... Читати далі »

Категория: Новини |


Захист людини в надзвичайних ситуаціях

З 13 жовтня 2014 року по 17 жовтня 2014 року в Оситнязькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «Захист людини у надзвичайних ситуаціях».

... Читати далі »

Категория: Новини |


У рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності 17 жовтня 2014 року у Первозванівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося лекційно-практичне заняття на тему «Захист людини у надзвичайних ситуаціях» за участю полковника Муконіна Юрія Васильовича, викладача обласного навчально-методичного центру ЦЗ та БЖ.

... Читати далі »
Категория: Новини |


15 жовтня 2014 року відбулося засідання районного методичного об’єднання для голів ШМО класних керівників на базі Клинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів з проблеми «Формування в учнів ціннісного ставлення до суспільства та держави як важлива складова у вихованні патріота та свідомого громадянина». Педагогічний колектив презентував досвід роботи з проблеми, виховні заходи, спрямовані на формування у школярів ціннісного ставлення до держави та суспільства, громадянської позиції, почуття патріотизму та національної свідомості. Голова ШМО класних керівників С ... Читати далі »
Категория: Новини |


Нещодавно учні Веселівського НВК взяли участь у конкурсі спортивних змагань на майданчиках, які було встановлено Фондом Кличко разом з Фундацією Кока-Кола у рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!».

Обов’язковою умовою було проведення спартакіади на спортивному майданчику серед учнів 5-11 класів у навч ... Читати далі »

Категория: Новини |

ШФМ молодих вихователів

15 жовтня 2014 року на базі Созонівського НВК відбулося засідання школи удосконалення фахової майстерності молодих вихователів з теми «Використання інноваційних форм роботи вихователя дошкільної групи на заняттях».

Методист РМК Пархомчук Н.М. ознайомила слухачів Школи з планом роботи на 2014-2015 н.р., з новими освітніми програмами, якими повинні користуватися в плануванні та роботі вихователі ДНЗ.

... Читати далі »

Категория: Новини |


14 жовтня 2014 року відбулося позачергове засідання колегії відділу освіти, у якому взяли участь заступник начальника відділу освіти Кіровоградської районної державної адміністрації Сторчаус В.С, методисти РМК, керівники загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів. Було розглянут ... Читати далі »

Категория: Новини |


Управлінська компетентність керівника ЗНЗ

14 жовтня 2014 року на базі Покровської ЗШ I-III ступенів відбувся постійно діючий семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів з теми «Науково-методична складова професійної компетентності керівника загальоосвітньої школи».

... Читати далі »

Категория: Новини |


01 жовтня 2014 року у сесійній залі Кіровоградської районної ради відбулися урочистості, присвячені Дню працівника освіти. З привітанням та словами вдячності до вчителів навчальних закладів Кіровоградського району звернулися голова Кіровоградської районної державної адміністрації Дайдакулов В.Р., заступник голови Кіровоградської районної ради Маліцька Т.Л., заступник начальника відділу освіти Кіровоградської районної державної адміністрації Сторчаус В.С., голова райкому профспілки працівників освіти і науки Вільховецький Б.М.
... Читати далі »
Категория: Новини |


Шановні освітяни Кіровоградського району!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників освіти України!

... Читати далі »

Категория: Новини |


Історичний клуб «Олімп»

Історико – культурна спадщина Кіровоградського району є постійним предметом дослідження для вчителів - краєзнавців. Протягом 2014- 2015 навчального року на базі Соколівськоі ЗШ І - ІІІ ступенів діятиме історичний клуб «Олімп», метою діяльності якого є активізація дослідницької діяль ... Читати далі »

Категория: Новини |

 

24 вересня 2014 року відбулася методист РМК відділу освіти КРДА Погрібна Н.В. провела нараду для заступників директорів з виховної роботи, на якій було розглянуто питання: 1 Про підсумки відпочинкової кампанії у 2014 році. 2. Організація роботи Ради профілактики правопорушень, бездоглядності та безпритульності: нормативно-правова база, ведення документації. 3. Про роботу Ради профілактики правопорушень, бездоглядності та безпритульності: методичні рекомендації. 4. Тематика батьківських зборів з питання попередження насильства у сім’ї. 5. Про удосконалення роботи з питань профілактики наркоманії та протидії ... Читати далі »

Категория: Новини |

23 вересня 2014 року відбулася нарада директорів навчальних закладів, у якій взяли участь заступник начальника відділу освіти Кіровоградської районної державної адміністрації Сторчаус В.С., методисти РМК, керівники загальноосвітніх навчальних закладів. Було розглянуто такі питання: 1. Про особливості адаптації молодих педагогів у процесі роботи в навчальному закладі. 2. Про вплив методичної роботи районного ЦДЮТ на результативність гурткових занять.

Також обговорені питання «Про початок атестації педагогічних працівників в ... Читати далі »

Категория: Новини |


16 вересня 2014 року в с. Вільному в Кіровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися урочистості, присвячені відкриттю меморіальної дошки пам’яті нашого земляка, Героя України Бурка Євгена Володимировича, що загинув у антитерористичній операції на сході України. Євген служив за контрактом у 3-му окремому полку спеціального призначення. Він завжди був патріотом своєї держави, тому він ні на мить не засумнівався, коли потрібно було стати на захист східного кордону 12 черв ... Читати далі »


02 вересня 2014 року відбулася колегія відділу освіти, у якій взяли участь заступник начальника відділу освіти Кіровоградської районної державної адміністрації Сторчаус В.С, методисти РМК, керівники загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів. Було розглянуто такі питання:

1. Про підсумки відпочинкової кампанії у 2014 році 2. Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/2014 навчальному році 3. Про готов ... Читати далі »

Категория: Новини |


З Днем Знань! Міцного здоров’я, любові, миру та добра!

З першим осіннім днем природа радує нас не тільки золотими листям, а й першим дзвоником, адже саме з нього починається захоплююча, хоч і довга, і часом непроста, дорога в країну зн ... Читати далі »

Категория: Новини |


Про підсумки проведення серпневої конференції педагогічних працівників Кіровоградського району

28 серпня 2014 року відбулось пленарне засідання серпневої конференції педагогічних працівників Кіровоградського району.

... Читати далі »

Категория: Новини |


Відповідно до листа Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України від 24.04.2014 року №2/4-14-564-14 відбувся І відбірковий етап розгляду моделей превентивної освіти у навчальних закладах Кіровоградської області, визначених наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.11 2012 р. №1314 «Про затвердження плану заходів з реалізації проектних заходів щодо виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактик ... Читати далі »

Категория: Новини |

Навчальні плани та структура 2014/2015 навчального року

Лист МОН від 11.06.2014 р. № 1/9-303 "Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2014/2015 навчального року" /list_mon_pro_navch-plani_2014-2015/

... Читати далі »

Категория: Новини |

>
На закриття табору у пришкільному таборі відпочинку «Веселка» при Кіровській школі І-ІІІ ступенів за сприяння благодійної організації реабілітаційного центру «Повернись додому» було проведено спортивну, розважально-пізнавальну гру «Країна здоров’я». Учасниками гри були всі вихованці та вихователі табору, а також було запрошено малечу із ДНЗ «Сонечко».

... Читати далі »

Категория: Новини |


20 червня 2014 року у пришкільних таборах відпочинку при ЗНЗ Кіровоградського району пройшло закриття табірної зміни. Чотирнадцять днів, веселих, цікавих, змістовних, захоплюючих, наповнених спілкуванням з друзями, позитивними емоціями, приємними враженнями від неповторних екскурсій та поїздок, від різноманітних проведених заходів, назавжди залишаться у спогадах вихованців пришкільних таборів відпочинку при ЗНЗ Кіровоградського району, бо кожен з працівників табору доклав до орг ... Читати далі »

Категория: Новини |


20 червня 2014 року відбулось чергове засідання колегії відділу освіти, в якій взяли участь голова Кіровоградської районної державної адміністрації Віктор Романович Дайдакулов, заступник голови Кіровоградської районної ради Тамара Леонтіївна Маліцька, керівники загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району.

... Читати далі »

Категория: Новини |


Продзвенів останній дзвінок і настала довгоочікувана пора – КАНІКУЛИ!

При Кіровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів працював пришкільний табір відпочинку «Веселка» з 02.06.2014 по 20.06.2014 року - це чарівна країна, яка відкрила свої двері для 75 дітей школи. Кожен день тут неповт ... Читати далі »

Категория: Новини |


Про вручення свідоцтв випускникам 9-их класів

19 червня 2014 року в 29 загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися урочисті вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту 315 випускникам 9-их класів.

За особливі досягнення у навчанні у 2013/2014 навчальному році 17 випускників з Аджамської, Брежинської, Великосеверинівсьокї, Клинцівської, Покровської, Червон ... Читати далі »

Категория: Новини |


Відпочинок та оздоровлення в пришкільному таборі «Чарівна райдуга»

Чим запам’ятовується початок літа – веселими, цікавими, змістовними заходами, які кожного дня проходять в пришкільному таборі відпочинку «Чарівна райдуга», що гостинно розпочав працювати при Клинцівській ЗШ І – ІІІ ступенів.

< ... Читати далі »
Категория: Новини |


11 червня 2014 року у районному будинку культури вихованці пришкільних таборів відпочинку Бережинської, Кіровської, Крупської, Володимирівської ЗШ та Грузьківського НВК Кіровоградського району переглянули хореографічну казку «Незвичайні пригоди у Казколандії». Цікавий сюжет, яскраві костюми, хореографічні композиції – все це об’єдналося в єдине феєричне музичне дійство, яке подарували для маленьких глядачів учасники зразкового хореографічного ансамблю» Аеліта» (художній керівник –Ткаченко Ол ... Читати далі »
Категория: Новини |


Пришкільний табір

Під незабутніми враженнями минув третій день перебування у пришкільному таборі «Бригантина» Грузьківського НВК. Вихованці загону «Смайлики» під керівництвом вихователів Глевацької Т. В., Лісевич Л. В. та старшого вихователя Бринзи Я. С. відвідали виставку місцевого ... Читати далі »

Категория: Новини |


День захисту дітей

Другого червня 2014 року у районному будинку культури відбулися урочистості присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

... Читати далі »

Категория: Новини |

Відділ інформує
Форма входу
Пошук
Категорії розділу
Новини
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Корисні посилання
glorikum © 2019
Хостинг від uCoz