Понеділок, 18.06.2018, 09:44
Відділ освіти, молоді та спорту Кіровоградської райдержад...
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Останні матеріали
[20.04.2018]
наказ від 02.04.2018 року № 38-ап/22 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік у новій редакції" 
[15.02.2018]
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік №7 
[15.02.2018]
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік №6 
[15.02.2018]
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік №4 
[15.02.2018]
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік №3 
[15.02.2018]
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік №5 
[15.02.2018]
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік №2 
[15.02.2018]
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік №1 
Статті
[29.11.2017]
Графік ЗНО-2018
[25.10.2013]
Виховуємо вдячних та турботливих нащадків
[23.09.2013]
Освітні округи
[23.09.2013]
Про роботу освітніх округів Кіровоградського району
[23.09.2013]
Про роботу опорних навчальних закладів району
[20.09.2013]
Порядок проходження медогляду учнями ЗОШ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Серпень » 23 » Вітаємо переможців!!!
16:18
Вітаємо переможців!!!

Про підсумки змагань серед дітей та юнацтва "Олімпіада Кіровоградщини"

Вітаємо переможців спортивних змагань серед дітей та юнацтва «Олімпіада Кіровоградщини», в яких взяли участь 338 учасників із 5 видів спорту.

За сумою очок, набраних у загальнокомандний залік, перше загальнокомандне місце виборола команда Великосеверинівської ЗШ І-ІІІ ступенів (директор Старосадча Н.М.), друге – команда Клинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів (директор Шиманська І.М.), третє місце посіла команда Бережинської ЗШ І-ІІІ ступенів.

В стрітболі перше місце виборола команда Аджамської І-ІІІ ступенів, друге - Бережинської ЗШ І-ІІІ ступенів, третє місце розподілили між собою команди Первозванівської та Великосеверинівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Серед стрибків на скакалці перше місце виборола команда Червоноярського НВК, друге - місце команда Великосеверинівської ЗШ І-ІІІ ступенів, третє місце розподілили між собою Грузьківський НВК та Первозванівська ЗШ І-ІІІ ступенів.

У змаганнях з човникового бігу перше місце виборола команда Червоноярського НВК, друге - місце команда Великобайрацького НВК, третє місце посіла команда Клинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

В стрибках в довжину перше місце виборола команда Клинцівської І-ІІІ ступенів, друге Калинівської ЗШ І-ІІІ ступенів, третє місце розподілили команди Соколівської та Бережинської ЗШ І-ІІІ ступенів. В дартсі перше місце виборола команда Созонівського НВК, друге - місце команда Могутненського НВК, третє місце розподілили команди Соколівської та Покровської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Дякуємо учасникам змагань, що продемонстрували гарну фізичну підготовку, справжній командний дух та волю до перемоги.

Категорія: Новини | Переглядів: 101 | Додав: oksanakononenko79
Відділ інформує
Форма входу
Пошук
Категорії розділу
Новини
Календар
«  Серпень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Корисні посилання
glorikum © 2018
Хостинг від uCoz