Субота, 20.07.2019, 14:48
Відділ освіти, молоді та спорту Кіровоградської райдержад...
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Останні матеріали
[04.03.2019]
Виконання кошторису за 2018 рік з урахуванням змін (Червоноярський НВК) 
[04.03.2019]
Виконання кошторису за 2018 рік з урахуванням змін (Созонівський НВК) 
[04.03.2019]
Виконання кошторису за 2018 рік з урахуванням змін (Олено-Косогорівська філія) 
[04.03.2019]
Виконання кошторису за 2018 рік з урахуванням змін (Могутненський НВК) 
[04.03.2019]
Виконання кошторису за 2018 рік з урахуванням змін (Івано-Благодатненський НВК) 
[04.03.2019]
Виконання кошторису за 2018 рік з урахуванням змін (Грузьківський НВК) 
[04.03.2019]
Виконання кошторису за 2018 рік з урахуванням змін (Високобайрацький НВК) 
[04.03.2019]
Виконання кошторису за 2018 рік з урахуванням змін (Веселівський НВК) 
Статті
[29.11.2017]
Графік ЗНО-2018
[25.10.2013]
Виховуємо вдячних та турботливих нащадків
[23.09.2013]
Освітні округи
[23.09.2013]
Про роботу освітніх округів Кіровоградського району
[23.09.2013]
Про роботу опорних навчальних закладів району
[20.09.2013]
Порядок проходження медогляду учнями ЗОШ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Новини
« 1 2 ... 26 27 28 29 30 »

16 травня 2014 року у Великосеверинівській ЗШ І-ІІІ ст. під керівництвом Кожухар І.А., методиста РМК, та Губенко Г.Ю., вчителя російської мови та світової літератури Великосеверинівської ЗШ І-ІІІ ст., відбулося засідання творчої студії вчителів російської мови та світової літератури. Члени творчої студії відвідал ... Читати далі »

Категория: Новини |


15 травня 2014 року відбулася інструктивно-методична нарада з питання організації відпочинкової кампанії 2014 року для начальників пришкільних таборів та керівників навчальних закладів

Згідно з планом наради були розглянуті такі питання:

... Читати далі »

Категория: Новини |


Акція «Гімн нас єднає!»

В рамках проведення акції «Гімн нас єднає!» учні Івано-Благодатненського навчально-виховного комплексу всі разом, в національному одязі, заспівали гімн України та створили коло єдності.

... Читати далі »

Категория: Новини |


Про підсумки районного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

На виконання спільного наказу Територіального управління Держгірпромнагляду у Кіровоградській області та департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації від 17 квітня 2014 року № 53-01/174 «Про організацію та пров ... Читати далі »

Категория: Новини |


Прощавай, Букварику

15 травня у 1 класі Грузьківського НВК відбулося свято «Прощавай, Букварику».

... Читати далі »

Категория: Новини |


Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

Під таким гаслом в Оситнязькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 7 травня 2014 року пройшов єдиний урок у формі літературно-музичної композиції «Тих днів не змовкне слава...». Метою даного заходу було відзначення 69-ї річниці Великої Перемоги, виховання патріотичних по ... Читати далі »

Категория: Новини |


Місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

На виконання наказу начальника відділу освіти КРДА від 31.03.2014 № 123 «Про організацію та проведення в районі Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», з метою облаштування та окультурення спортивних майданчиків, поліпшення умов для регулярни ... Читати далі »

Категория: Новини |


Охороні праці – особливу увагу!

Протягом квітня 2014 року для працівників Оситнязької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ДНЗ «Сонечко» проходили навчання, підвищення кваліфікації з охороні праці та питань безпеки життєдіяльності.

... Читати далі »

Категория: Новини |


Про перевірку знань з охорони праці, безпеки життєдіяльності

З 15 по 23 квітня 2014 року у відділі освіти проведено навчання керівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, їх заступників, відповідальних за охорону праці, завідувачів господарством, голів ПК, а також працівників в ... Читати далі »

Категория: Новини |


Мандрівка до Шевченківської хати

23 квітня 2014 року відбувся постійно діючий семінар для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на базі Олексіївської ЗШ з теми: «Виховання особистості шляхом прищеплення духовних, морально-етичних надбань українського народу та виховання ... Читати далі »

Категория: Новини |


Семінар-практикум керівників ДНЗ

23 квітня 2014 року на базі Покровського дошкільного навчального закладу «Сонечко» відбувся семінар-практикум керівників дошкільних навчальних закладів з проблеми «Використання різних психотехнік в роботі з дітьми для формування та підвищення їх самооцінки ... Читати далі »

Категория: Новини |


Засідання вчителів іноземних мов

23 квітня 2014 року на базі Крупської ЗШ І-ІІІ ступенів (директор Істоміна І.В.) відбувся семінар-практикум для вчителів іноземних мов з теми «Забезпечення комунікативно-орієнтованого навчання іноземних мов, розвиток комунікативної і соціокультурної компетенції учнів через ... Читати далі »

Категория: Новини |

Категория: Новини |


Засідання районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури та основ захисту Вітчизни Кіровоградського району

16 квітня 2014 року на базі Вишняківської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося ІІІ засідання РМО вчителів фізичної культури Кіровоградського району з проблеми «Впровадження нової прогр ... Читати далі »

Категория: Новини |


Про проведення засідання РМО вчителів української мови та літератури

15 квітня 2014 року відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з проблеми: «Впровадження інноваційних технологій на уроках української літератури під час вивчення творчості Тар ... Читати далі »

Категория: Новини |


Засідання РМО вчителів фізики Кіровоградського району

15 квітня 2014 року на базі Іванівського НВК відбулось засідання РМО вчителів фізики з проблеми: «Співпраця та співтворчість учителя і учня». Захід являв собою поєднання теоретичної, методичної та практичної частин діяльності з даного питанн ... Читати далі »

Категория: Новини |


Засідання районного методичного об’єднання
вчителів трудового навчання Кіровоградського району

11 квітня 2014 року відбулося ІІІ засідання районного методичного об’єднання вчителів трудового навчання Кіровоградського району з проблеми «Продуктивні технології навчання учнів. Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках трудового навчання (технологій)».

... Читати далі »

Категория: Новини |


Засідання РМО вчителів російської мови та світової літератури

11 квітня 2014 року відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів російської мови та літератури з проблеми: «Врахування індивідуальних особливостей учнів при вивченні курсу світової літератури». Методист РМК Кожухар І.А. ознайоми ... Читати далі »

Категория: Новини |

Завершення атестаційної кампанії

2013/2014 навчального року

8 квітня 2014 року відбулось засідання районної атестаційної комісії. На розгляд комісії   надійшли клопотання від 24-х загальноосвітніх навчальних закладів про присвоєння або підтвердження вищої к ... Читати далі »

Категория: Новини |

   Про районний етап обласного огляду-конкурсу

     07 квітня 2014 року відбувся районний етап обласного огляду-конкурсу роботи позашкільних навчальних закладів.

  Кіровоградський районний центр дит ... Читати далі »

Категория: Новини |


Про засідання районної Школи педагогічної майстерності вчителів історії

1 квітня 2014 року на базі Грузьківського НВК відбулося ІІІ засідання районної Школи педагогічної майстерності вчителів історії з проблеми «Особливості викладання історії в 5 класі».

... Читати далі »

Категория: Новини |


Про проведення районного конкурсу творів образотворчого мистецтва.

27 березня 2014 року на базі Веселівського НВК було проведено районний конкурс творів образотворчого мистецтва «Веселкова палітра». Метою конкурсу було виявлення багатогранності творчої особистості школярів та надання дітям можли ... Читати далі »

Категория: Новини |


Про засідання ПДС керівників ЗНЗ

25 березня 2014 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося ІІІ засідання постійно діючого семінару керівників загальноосвітніх навчальних закладів району з проблеми «Управлінням інтегрованим освітнім середовищем як засіб навчання та вихован ... Читати далі »

Категория: Новини |Про нараду керівників ЗНЗ

25 березня 2014 року відбулася нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів району на базі Миколаївської загальноосві ... Читати далі »

Категория: Новини |


Про проведення конкурсу «Педагогічна надія – 2014»

24 березня 2014 року в рамках Тижня молодого вчителя на базі Степового НВК відбувся конкурс «Педагогічна надія – 2014». В заочному етапі конкурсу взяло участь 22 молоді педагоги з 14 навчальних закладів Кіровоградського ... Читати далі »

Категория: Новини |


Районна науково-практична конференція «Кіровоградщина. 75 років історії»

20 березня 2014 року проведена науково-практична конференція «Кіровоградщина. 75 років історії» на базі районного будинку культури. Проведенню конференції передувала тривала спільна робота відділу освіти, район ... Читати далі »

Категория: Новини |


Про проведення семінару вчителів музичного мистецтва.

20 березня 2014 року в рамках семінару з проблеми: «Індивідуальний підхід до формування естетичного сприйняття музики старшими та молодшими школярами шляхом використання краєзнавчого матеріалу» вчителі музичного мистецтва Кіровоградського району побували ... Читати далі »

Категория: Новини |


Проведення педагогічного практикуму в рамках обласного семінару

18 березня 2014 року відбувся педагогічний практикум в рамках обласного постійно діючого семінару для завідуючих (директорів) методичних кабінетів (центрів) відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад) з ... Читати далі »

Категория: Новини |


12 березня 2014 року відбулася нарада для заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Кіровоградського району, яку організувала та провела методист РМК Погрібна Наталія Василівна. На засіданні було розглянуто такі питання:

... Читати далі »

Категория: Новини |


Шановні жінки!

Щиро і сердечно вітаємо Вас із весняним святом – 8 березня. Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаємо Вам щастя й вдачі, міцного ... Читати далі »

Категория: Новини |


«Здоров’я моїми очима»

28 лютого 2014 року в Калинівській ЗШ І-ІІІ ступенів практичним психологом, соціальним педагогом Олексієнко А.С. та педагогом-організатором Пасічник І.О. з учнями 6 класу був проведений виховний захід «Здоров’я моїми очима».

... Читати далі »

Категория: Новини |

Витяг з наказу
департаменту освіти і науки
Кіровоградської обласної державної адміністрації
від 16 січня 2014 року № 13
«Про державну атестацію закладів освіти області»
 
Відповідно до Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 серпня 2004 року № 658, та на підставі рішення регіональної експертної ради з ліцензування та атестації закладів освіти області від 14 січня 2014 року, протокол № 1
 
НАКАЗУЮ:
... Читати далі »

Категория: Новини |


          20 лютого 2014 року на базі Соколівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулась педагогічна практика для слухачів курсів вчителів української мови та літератури комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» під керівництвом методистів науково-методичної лабораторії гуманітарно-естетичних дисциплін КЗ КОІППО Мінич Г.В. та Маранської І.А. ... Читати далі »
Категория: Новини |

19 лютого 2014 року на базі районного методичного кабінету для психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Кіровоградського району був проведений психолого-педагогічний семінар на тему: «Здійснення соціально-педагогічного супроводу навчання школярів з обмеженими можливостями здоров’я». Семінар був організований та проведений методистами комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ім.Василя Сухомлинського.

Із вступним словом та побажаннями плідної робо ... Читати далі »

Категория: Новини |


Майстер-клас для вихователів ДНЗ

19 лютого 2014 року на базі Соколівського дошкільного навчального закладу «Струмочок» пройшов майстер-клас з проблеми «Створення розвивального предметно-ігрового середовища в дошкільному закладі».

... Читати далі »

Категория: Новини |


18 лютого 2014 року відбулося ІІІ засідання вчителів історії

18 лютого 2014 року на базі Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (директор Токар Вікторія Ігорівна) відбулося ІІІ засідання вчителів історії району з проблеми «Використання усної народної творчості з метою активізації пізнавальної ... Читати далі »

Категория: Новини |


З метою відзначення в Кіровоградському районі 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан та проведення виховних заходів військово-патріотичного спрямування для учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах Кіровоградського району було проведено такі заходи:

... Читати далі »

Категория: Новини |


Юні інтелектуали з Бережинки

16 лютого цього року на базі обласного центру дитячої та юнацької творчості відбувся фінальний тур обласного чемпіонату інтелектуальних ігор сезону 2013 – 2014 н. р.

... Читати далі »

Категория: Новини |

Підсумки проведення Тижня точних наук

 у Первозванівській ЗШ І-ІІІ ступенів

З 04 по 12 лютого 2014 року в Первозванівській ЗШ І-ІІІ ступенів проходив Тиждень точних наук. У рамках Тижня учителями математики, фізики та інформатики проведені цікаві тематичні ... Читати далі »

Категория: Новини |

Тиждень хімії в Клинцівській загальноосвітній школі

З 3 по 7 лютого 2014 року в Клинцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся Тиждень хімії, протягом якого було проведено загальношкільну лінійку «Відкриття тижня хімії», конкурс стіннівок на тему «Хімія і людина», захід «Цікава хімія» для учнів ... Читати далі »

Категория: Новини |


Від компетентного вчителя – до компетентного учня

З метою оптимізації навчально-виховного процесу в Оситнязькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів уже другий рік діє шкільна творча група з впровадження навчально-методичної проблеми «Формування життєвих компетенцій у вимірі освітніх інновацій сучасної сі ... Читати далі »

Категория: Новини |


Засідання творчої студії учителів світової літератури та російської мови.

07 лютого 2014 року у Великосеверинівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів відбулося засідання районної творчої студії учителів світової літератури та російської мови з теми «Використання ІКТ на уроках світової літератури та ... Читати далі »

Категория: Новини |


Зональні змагання з волейболу

5 лютого 2014 року на базі Могутненського НВК І-ІІІ ступенів відбулися зональні змагання з волейболу серед хлопців та дівчат. У змаганнях взяли участь команди Могутненського НВК, Катеринівської, Володимирівської та Олексіївської шкіл.

... Читати далі »

Категория: Новини |


Зональні змагання з волейболу

05 лютого 2014 року на базі Великосеверинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів відбулися зональні змагання з волейболу (ІІІ зона) серед учнів Великосеверинівської, Бережинської та Оситнязької загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів.

... Читати далі »

Категория: Новини |


З Кобзарем у серці

04.02.2014 року у Великосеверинівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів відбулися педагогічні читання, присвячені 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.

... Читати далі »

Категория: Новини |

ДО УВАГИ

випускників

загальноосвітніх навчальних закладів

... Читати далі »

Категория: Новини |


Україна вшановує жертв Голокосту

27 січня 2014 року у Великосеверинівській ЗШ І-ІІІ ст. Кіровоградського району пройшли заходи по вшануванню пам’яті загиблих жертв Голокосту в Україні.

... Читати далі »

Категория: Новини |


Засідання круглого столу

Відповідно до плану роботи опорної школи по творчому впровадженню педагогічних ідей В.О.Сухомлинського 24 січня 2014 року в Созонівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбулося засідання круглого столу на тему « ... Читати далі »

Категория: Новини |


Молодь обирає здоров’я

23 січня 2014 року в рамках Тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності «Бережи здоров’я змолоду!» заступник директора з навчально-виховної роботи Високобайрацького НВК, вчитель основ здоров’я Потураєва Ірина Василівна провела для учнів 8-9 класів інтелектуальну ... Читати далі »

Категория: Новини |

Відділ інформує
Форма входу
Пошук
Категорії розділу
Новини
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Корисні посилання
glorikum © 2019
Хостинг від uCoz